Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wydarzenia

Nasze Placówki Dydaktyczne ARKA

 


 

gru
23

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

23.12.2019

gru
6

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

06.12.2019

Spotkanie z Mikołajem

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się dokładnie 6 grudnia. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć dzieciom prezenty. Dzieci ucieszyły się bardzo z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem zaśpiewały Mikołajowi piosenkę. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie.

Po spotkaniu z przemiłym gościem odbyła się piękna sesja fotograficzna.
Zdjęcia zrobione w przepięknej scenerii, będą wspaniałą pamiątką tego wydarzenia.
Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.

Serdeczne i szczególne podziękowania dla Pani Marzeny, mamy naszej Wandzi za użyczenie przepieknego tla do sesji fotograficznej.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie czerwonych strojów dla dzieci. 

›› zobacz galerię 
gru
1

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

01.12.2019


›› zobacz galerię 
lis
26

ANDRZEJKI

26.11.2019

lis
25

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25.11.2019

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie do dziś nie przemija.

W naszym żłobku, jak co roku święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie.Tego dnia każde dziecko przynosi swojego najmilszego misia.

W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania dużego gościa Misia, który zaśpiewał dzieciom misiową piosenkę. Zaprezentowane też zostały bajkowe misie. Bawiliśmy się przy misiowych przebojach oraz degustowaliśmy misiowe żelki.
Na koniec odbyła się misiowa sesja zdjęciowa, którą można podziwiać poniżej w naszej galerii.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie brązowych ubrań dla dzieci na ten misiowy dzień.

›› zobacz galerię