PRZEDSZKOLE O PROFILU MATEMATYCZNYM

Zakończenie Roku

» wstecz

ZAKOŃCZENIE ROKU

W rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu zakończyliśmy rok szkolny. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałej zabawy.

Piknik rozpoczął się od występów artystycznych przygotowanych przez naszych przedszkolaków. Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, za zaangażowanie w nasze przedszkolne życie i pomoc w organizacji niejednego przedsięwzięcia. Po występach przyszedł czas na zabawę. Na pikniku czekały na wszystkich różne atrakcje: konkursy i zabawy, bańki mydlane, trampolina, malowanie twarzy, jazda quadem, kolorowe balony, pyszne słodkości. Pani Agnieszka Dziedzicka porwała Rodziców oraz całą naszą kadrę do tańca ZUMBA, której za to bardzo serdecznie dziękujemy. W trakcie pikniku odbył się także „BIEG MAMUSIEK”, który ukończyła jako:

  1. Pani Beata Nafalska, (czas 1,57)

  2. Pani Agnieszka Domino, (czas 1,58)

  3. Pani Agnieszka Dziedzicka, (czas 2,01)

pozostałe mamy ukończyły bieg tuż za nimi: Magdalena Ożga-Panasiuk, Magdalena Jakimiak, Marlena Hnidec, Marta Dąbrowska, Monika Szpejda, Magdalena Ulman, Justyna Traczuk, Iwona Warpas. Mamom gratulujemy wytrwałości !!!!

Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji, a dzieciom kończącym przygodę z naszym przedszkolem życzymy sukcesów w szkole.

» wstecz