Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wszystkie grupy

>> wstecz
 • data zamieszczenia: 29.05.2014

  data wydarzenia: 25.03.2014

  NASZA SALA

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 29.05.2014

  data wydarzenia: 25.03.2014

  NASZA SALA

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 30.05.2014

  data wydarzenia: 21.03.2014

  PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W PRZEDSZKOLU

  Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca - był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu, rozpoczęliśmy przedstawieniem dla dzieci w wykonaniu grupy „Odkrywcy świata”. Następnie ze słowami „Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno! Ciebie pożegnamy wiosnę przywitamy! - i Marzanną dzieci z przedszkola wyruszyły na ulice miasta, by powitać najpiękniejszą porę roku, na którą wszyscy czekamy z wielką niecierpliwością, a mianowicie wiosnę. Barwny korowód przedszkolaków z kolorowymi kwiatkami śpiewających wiosenne piosenki okrążył ulicę, by udać się na przystanek autobusowy i przepędzić Marzannę wysyłając ją daleko autobusem w świat.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 30.05.2014

  data wydarzenia: 21.02.2014

  BAL PRZEBIERAŃCÓW

  21.02.2014 r. w naszym przedszkolu odbył się "Bal przebierańców". Karnawał to najlepszy czas do organizowania różnorodnych balów i zabaw, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, które bardzo chętnie wcielają się w ulubione postacie bajkowe. Przedszkole jak co roku, przygotowało dla maluchów bal, podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania. Zaraz po śniadaniu przedszkolaki założyły stroje, zamieniając się tym samym we wróżki, motylki, Spidermanów, Batmanów, rycerzy, wojowników, tygrysków, biedronki, policjantów, piesków i wiele innych postaci, których nie sposób wymienić. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc po balu trzeba było zdjąć bajkowe stroje i wracać do domu, ale na zawsze pozostaną miłe wspomnienia i zdjęcia.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 30.05.2014

  data wydarzenia: 18.02.2014

  ZAKUPY W SKLEPIE OGRODNICZYM

  Dzieci z grupy „Kraina wiedzy” wybrały się do sklepu ogrodniczego by zakupić doniczki i ziemię do kącika przyrody. Efektem tych działań było założenie hodowli kwiatków cebulkowych oraz szczypiorku w kąciku. Korzystając z pięknej pogody po zakupach wybraliśmy się na plac zabaw.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 30.05.2014

  data wydarzenia: 17.02.2014

  DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE STARSZAKÓW

  W grupie „Kraina wiedzy” dzieci wraz z paniami przygotowały niesamowity repertuar składający się z wierszy, piosenek, tańców i krótkich inscenizacji. Wyraziły w ten sposób swoją wdzięczność kochanym Babciom i Dziadkom za ich dobroć, cierpliwość, a także poświęcony czas. Zaproszeni goście z dumą patrzyli na swoje pociechy, głośnymi brawami dziękując za ich występy. Po części artystycznej nastąpiły konkursy z udziałem gości, wręczenie upominków oraz słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć