Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wszystkie grupy

>> wstecz
 • data zamieszczenia: 11.06.2014

  data wydarzenia: 28.05.2014

  DZIEŃ RODZINY

  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. 28 maja w grupie „Odkrywcy Świata” odbyła się uroczystość z tej właśnie okazji. Sala przedszkolna stała się wówczas sceną, na której dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny, wśród których były nie tylko wiersze, piosenki i tańce, ale swego rodzaju wywiad dotyczący rodziny. Nie zabrakło również życzeń dla kochanych rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 23.06.2014

  data wydarzenia: 27.05.2014

  DZIEŃ RODZINY

  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. 27 maja w grupie „Przylądek radości” odbyła się uroczystość z tej właśnie okazji. Sala przedszkolna stała się wówczas sceną, na której dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny, wśród których były nie tylko wiersze, piosenki i tańce, ale swego rodzaju wywiad dotyczący rodziny. Nie zabrakło również życzeń dla kochanych rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 23.06.2014

  data wydarzenia: 27.05.2014

  DZIEŃ MAMY

  Mamo! Dam Ci dziś piękny kwiatek
  i wstążkę na dodatek.
  Dam Ci złoty pierścionek,
  I na górce mały domek,
  ogródek malowany,
  ławkę pod wielkim kasztanem.

  Dam Ci słońce nad domem,
  słońce jak złotą koronę.
  I dam Ci księżyc, wiesz?
  I jeszcze... co tylko chcesz.
  Bo jestem bardzo bogaty,
  dostałem kredki od taty.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 30.05.2014

  data wydarzenia: 13.04.2014

  PISANKI, PISANKI - JAJKA MALOWANE

  "Pisanki, pisanki - jajka malowane, nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek..."

  Wielkanocne malowanie i ozdabianie jajek jest polską tradycją Świąt Wielkiej Nocy. Warto pielęgnować ten piękny zwyczaj i przekazywać go naszym dzieciom.Dzieci z grupy „Kraina wiedzy” 5-6 latków z wielkim skupieniem i zaangażowaniem podjęły się pomalowania i ozdobienia jajek.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 29.05.2014

  data wydarzenia: 25.03.2014

  NASZA SALA

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 29.05.2014

  data wydarzenia: 25.03.2014

  NASZA SALA

  ›› obejrzyj galerię zdjęć