Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wszystkie grupy

>> wstecz
 • data zamieszczenia: 14.05.2015

  data wydarzenia: 8.05.2015

  ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

  W piękny słoneczny dzień 8 maja dzieci z naszego przedszkola miały okazję bawić się na dmuchanym zamku co wzbudziło zachwyt wszystkich przedszkolaków.
  Dzieci wspaniale się bawiły skacząc, brykając a przy okazji ćwiczyły cierpliwość oczekując na swoją kolej w zabawie oraz praktycznie demonstrowały swoją świadomość troski o bezpieczeństwo własne i kolegów.
  Za cudowną zabawę serdecznie dziękujemy firmie PRO-ART FOTO, która zorganizowała tak atrakcyjną zabawę w naszym przedszkolu.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 14.05.2015

  data wydarzenia: 8.05.2015

  ŚPIĄCA KRÓLEWNA

  W dniu 8 maja w naszym przedszkolu gościł "Teatr pod jabłonią" z Lublina. Przedszkolaki podczas przedstawienia mogły zobaczyć nie tylko grę aktorską, ale także elementy tańca dworskiego, nowoczesnego i towarzyskiego. Przedstawienie było tak skonstruowane, że mali widzowie mieli możliwość współtworzenia opowiadanej historii. Bogata sceneria, choreografia i oprawa muzyczna przedstawienia wzbudziły duże zainteresowanie dzieci, które na koniec długo oklaskiwały aktorów.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 19.05.2015

  data wydarzenia: 7.05.2015

  ZABAWA W PIEKARZY

  W czwartek 7 maja dzieci z grupy „Odkrywcy świata” bawiły się w piekarzy. Tematyka tygodnia dotyczyła pracy rolnika, a tym samym pochodzenia mąki. Zabawa w lepienie chlebów i bułeczek była ciekawa i pouczająca.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 14.05.2015

  data wydarzenia: 3.05.2015

  3 MAJA

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 17.04.2015

  data wydarzenia: 17.04.2015

  WESOŁY PIATEK

  W grupie „Przylądek radości” piątek był dniem wesołych zabaw. Dzieci bawiły się skocznie na rytmice naśladując zwierzęta. Bardzo dużo radości sprawiło lepienie plasteliną, dzieci mogły wykazać się pomysłowością. Maluszki bardzo miło spędziły dzień i zostały odznaczone uśmiechami.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 17.04.2015

  data wydarzenia: 16.04.2015

  WIZYTA W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM

  Dnia 16.04.2015 r. dzieci z grupy „Kraina wiedzy” w ramach zajęć podsumowujących cały tydzień pracy, wybrały się na wycieczkę do sklepu zoologicznego. Pani ekspedientka przedstawiła nam zwierzątka dostępne w sklepie, wskazując na ich zwyczaje, tryb życia oraz sposób odżywiania. Największe zainteresowanie dzieci miały klatki
  z gryzoniami: chomikami, szczurami oraz szynszylą. Dużą ciekawość wzbudziły także akwaria wypełnione najróżniejszymi kolorowymi rybkami i roślinami. W sklepie mieliśmy okazję posłuchać również śpiewu kanarków, zobaczyć kraba, a nawet węża zbożowego. Obejrzeliśmy także różne akcesoria dla zwierząt, zarówno małych  i tych dużych tj.: karma, witaminy, zabawki, miski, smycze, posłania, a nawet ubrania. Pani sprzedawczyni opowiedziała nam jak należy opiekować się różnymi zwierzętami. Czas w sklepie zoologicznym upłynął nam miło i pouczająco. Pełni nowych wrażeń i informacji wróciliśmy do przedszkola.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć