Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wszystkie grupy

>> wstecz
 • data zamieszczenia: 2.02.2020

  data wydarzenia: 29.01.2020

  BAL KARNAWAŁOWY

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 3.12.2019

  data wydarzenia: 29.11.2019

  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

  25 listopada w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym „ARKA” I „ARKA PRZYSZŁOŚCI” odbył się Dzień Pluszowego Misia.  Z tej okazji nauczyciele wcielili się w postacie z bajki pt. „O MISIU NIEZŁYM ROZBÓJNISIU”, by przybliżyć dzieciom postać kultowej zabawki. Po występach został rozstrzygnięty konkurs plastyczny gdzie dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały prace Pluszowego Misia. Wyniki konkursu były zaskakujące, ponieważ Jury po długich obradach zdecydowało, że wszyscy są zwycięzcami, ponieważ w naszym przedszkolu liczy się świetna zabawa i wspólnie spędzony czas. Dzieci zostały nagrodzone  dyplomem i upominkiem. Podsumowaniem tego święta był „Przegląd piosenki o misiach”. Dla naszych milusińskich był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 3.12.2019

  data wydarzenia: 29.11.2019

  PRZEGLĄD PIEŚNI PATRYJOTYCZNEJ

  Z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym „ARKA PRZYSZŁOŚCI” i "ARKA" odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznej. Po uroczystym powitaniu oraz odśpiewaniu hymnu narodowego rozpoczęły się występy dzieci. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, były recytacje wierszy związanych z naszym krajem oraz piosenki zarówno te żołnierskie, które towarzyszyły naszym żołnierzom na różnych frontach, jak również te opisujące piękno naszej Ojczyzny

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 6.06.2019

  data wydarzenia: 6.06.2019

  FESTYN RODZINNY Z ARKĄ

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 4.04.2019

  data wydarzenia: 4.04.2019

  V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-RECYTATORSKI PT. WIOSNA, WIOSENKA

  ›› obejrzyj galerię zdjęć 

 • data zamieszczenia: 25.03.2019

  data wydarzenia: 22.03.2019

  III KONKURS LOGOPEDYCZNO-RECYTATORSKI PT. MISTRZ PIĘKNEJ WYMOWY

  ›› obejrzyj galerię zdjęć