Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wydarzenia

Nasze Placówki Dydaktyczne ARKA

 


 

cze
27

ZAKOŃCZENIE ROKU

27.06.2016

ZAKOŃCZENIE ROKU

W rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu zakończyliśmy rok szkolny. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałej zabawy.

Piknik rozpoczął się od występów artystycznych przygotowanych przez naszych przedszkolaków. Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, za zaangażowanie w nasze przedszkolne życie i pomoc w organizacji niejednego przedsięwzięcia. Po występach przyszedł czas na zabawę. Na pikniku czekały na wszystkich różne atrakcje: konkursy i zabawy, bańki mydlane, trampolina, malowanie twarzy, jazda quadem, kolorowe balony, pyszne słodkości. Pani Agnieszka Dziedzicka porwała Rodziców oraz całą naszą kadrę do tańca ZUMBA, której za to bardzo serdecznie dziękujemy. W trakcie pikniku odbył się także „BIEG MAMUSIEK”, który ukończyła jako:

  1. Pani Beata Nafalska, (czas 1,57)

  2. Pani Agnieszka Domino, (czas 1,58)

  3. Pani Agnieszka Dziedzicka, (czas 2,01)

pozostałe mamy ukończyły bieg tuż za nimi: Magdalena Ożga-Panasiuk, Magdalena Jakimiak, Marlena Hnidec, Marta Dąbrowska, Monika Szpejda, Magdalena Ulman, Justyna Traczuk, Iwona Warpas. Mamom gratulujemy wytrwałości !!!!

Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji, a dzieciom kończącym przygodę z naszym przedszkolem życzymy sukcesów w szkole.

›› zobacz galerię 
cze
15

ZAKOŃCZENIE ROKU

15.06.2016

cze
15

ZAPROSZENIE

15.06.2016

kwi
26

POLSKA NA NIEBIESKO

26.04.2016

mar
31

WIOSENNY SPACER

31.03.2016


›› zobacz galerię