Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wydarzenia

Nasze Placówki Dydaktyczne ARKA

 


 

gru
23

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

23.12.2019

lis
29

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

29.11.2019

25 listopada w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym „ARKA” I „ARKA PRZYSZŁOŚCI” odbył się Dzień Pluszowego Misia.  Z tej okazji nauczyciele wcielili się w postacie z bajki pt. „O MISIU NIEZŁYM ROZBÓJNISIU”, by przybliżyć dzieciom postać kultowej zabawki. Po występach został rozstrzygnięty konkurs plastyczny gdzie dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały prace Pluszowego Misia. Wyniki konkursu były zaskakujące, ponieważ Jury po długich obradach zdecydowało, że wszyscy są zwycięzcami, ponieważ w naszym przedszkolu liczy się świetna zabawa i wspólnie spędzony czas. Dzieci zostały nagrodzone  dyplomem i upominkiem. Podsumowaniem tego święta był „Przegląd piosenki o misiach”. Dla naszych milusińskich był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

›› zobacz galerię 
lis
29

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRYJOTYCZNEJ

29.11.2019

Z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym „ARKA PRZYSZŁOŚCI” i "ARKA" odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznej. Po uroczystym powitaniu oraz odśpiewaniu hymnu narodowego rozpoczęły się występy dzieci. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, były recytacje wierszy związanych z naszym krajem oraz piosenki zarówno te żołnierskie, które towarzyszyły naszym żołnierzom na różnych frontach, jak również te opisujące piękno naszej Ojczyzny

›› zobacz galerię 
lis
17

DYPLOM

17.11.2019

paź
8

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

08.10.2019