Myśl tygodnia

"Człowieka, któ­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jąca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest."

Wydarzenia

lut
18

ZAKUPY W SKLEPIE OGRODNICZYM

18.02.2014

Dzieci z grupy „Kraina wiedzy” wybrały się do sklepu ogrodniczego by zakupić doniczki i ziemię do kącika przyrody. Efektem tych działań było założenie hodowli kwiatków cebulkowych oraz szczypiorku w kąciku. Korzystając z pięknej pogody po zakupach wybraliśmy się na plac zabaw.

›› zobacz galerię 
lut
17

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

17.02.2014

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE STARSZAKÓW

W grupie „Kraina wiedzy” dzieci wraz z paniami przygotowały niesamowity repertuar składający się z wierszy, piosenek, tańców i krótkich inscenizacji. Wyraziły w ten sposób swoją wdzięczność kochanym Babciom i Dziadkom za ich dobroć, cierpliwość, a także poświęcony czas. Zaproszeni goście z dumą patrzyli na swoje pociechy, głośnymi brawami dziękując za ich występy. Po części artystycznej nastąpiły konkursy z udziałem gości, wręczenie upominków oraz słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

›› zobacz galerię 
lut
14

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

14.02.2014

13 lutego 2014 w grupie „Odkrywcy świata” świętowano z dziadkami. Przedszkolacy przygotowali przedstawienia, w których wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dla swoich bliskich dzieci przygotowały drobne upominki w postaci kwiatków i ramek ze zdjęciami. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

›› zobacz galerię 
lut
12

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA

12.02.2014

Mali artyści z grupy „Przylądek radości” przygotowali specjalny repertuar składający się z wierszyków, piosenek, tańców. Wszystko po to, aby wyrazić babciom i dziadkom wdzięczność za ich dobroć, za to, że służą nam swoim czasem, cierpliwością i doświadczeniem. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje pociechy, gromkimi brawami podziękowali im za występy. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia, wręczając swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Spotkania przebiegały w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi dziadkami.

›› zobacz galerię 
gru
18

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

18.12.2013

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w naszym przedszkolu. W miłej atmosferze odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe w grupie „Przylądek radości”. Rodzice naszych najmłodszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, wraz z rodzicami zrobiły piękne ozdoby, które zawiesili na choince w sali maluszków. Drzewko dzieci wraz z rodzicami, dziadkami otoczyli tańcząc, klaszcząc i śpiewając dziecięce kolędy. Czas Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przy „wigilijnym stole” na którym, znalazł się kompot z suszu, bigos z grzybami, barszcz czerwony z uszkami, śledzie w occie i smażone ryby. Rodzicom, dziadkom którzy uświetnili nasze spotkanie serdecznie dziękujemy.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło
światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

›› zobacz galerię